Tahtakale Masaj Mutlu Son

  • Listelenen: 2 Nisan 2017 11:57
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Tahtakale Masaj Mutlu Son

İnsanlık tarihi kadar eski olan masaj uygulama yöntemleri insanın ağrıyan yerini ovması ile ağrının azalmasını keşfetmesi kadar eskidir. Yaklaşık olarak 5000 yıllık kadar uzun bir geçmişe ev sahipliği yapan masaj birçok ülkede farklı isim ve türlere ayrılarak günümüz dünyasına kadar gelmeyi başardı. Günümüzde konusunda uzman olan kişilerce uygulanan bu masaj uygulamaları sağlık açısından birçok faydayı beraberinde getirirken aynı zamanda günün yoğun iş temposundan dolayı gerilen ve stres yaşayan insanlar içinde rahatlatıcı etkiyi yaratabiliyor.

Farklı türlerine göre değişik isimler ile anılan masaj türleri farklı ihtiyaçlara göre uygulanır. Spor masajı adından da anlaşılacağı gibi sporcu masajı olup antik roma dönemine kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Spor müsabakaları ya da spor uygulamaları öncesinde ısınma, devre arasından kasların gevşetilmesi ve spor sonrası rahatlama ve dinlenme için uygulanan spor masajı aynı zamanda uzun süre spor uygulamasını yapamayacak olan kişiler içinde uygulanıyor. Tahtakale Masaj Mutlu Son her spor uygulama masajı için deneyimli olan personel ile sizlere hizmet sunuyor. Antrenman, dinlenme, ısınma, ara masaj olarak farklı uygulama türleri gerçekleştiriliyor. Bu anlamda da diğer masaj uygulamalarından farklılığını ortaya koyar. Tahtakale Masaj Salonu bilinçli ve de deneyimli personel ile istediğiniz spor masaj uygulamasını alabileceğiniz bir yerdir.

Spor Masajını Neden Yaptırmalıyım?

Spor masajı özellikle sporcular için yapılıp spor öncesi, arası, sonrası ya da spor aktivitesine ara verildiği zamanda formada kalmak veya tedavinin daha kısa sürede gerçekleşmesi için uygulanıyor. Bu anlamda ısınma, rahatlama, kasların gevşemesi ve istenen form ve gücün sağlanması amacı ile birçok spor alanından sporcular masözlerden destek alarak daha bilinçli bir spor yapıyorlar.

Listing ID: 20858e0bc1d1920c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.