Şişli Unutulmaz Masaj Salonu

  • Listelenen: 26 Mart 2017 23:56
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Unutulmaz Masaj Salonu

Yetkili: Şişli masaj salonu

Semt: Zincirlikuyu posta kodu 34400

Masaj, M.Ö. 2700 yıllarına dayanan en eski ve en basit sağlık şeklidir. Eski Mısır yazıtlarında masaj uygulanan insanların resimleri yer alır. Romalı Julius Sezar’ın her gün masaj yaptırdığı ve modern tıbbın babası olan Hipokrat’ın da ovuşturmanın faydalarını savunduğu ve hastaları üzerinde uyguladığı bilinir. Masajın birçok faydası olduğu günümüzde bilimsel yöntemlerle desteklenmiş ve hastalıklarla mücadele eden masaj yapan merkezler yaygınlaşmaktadır.

Tedavi Edici Masajlar

Bel ve omurga sorunlarında etkili bir yöntem olan Terapötik masaj, vücudun doğal restoratif işleyişini geliştiren çeşitli yöntemleri içerir. Sağlam manipülasyon, gerginliği gidermek, kasları rahatlatmak, kan ve lenf dolaşımını arttırmak ve sakinlik hissi vermek için kullanılır. Terapatik masaj, hastalıkların ve yaralanmaların konvansiyonel tıbbi tedavisine, ağrı ve stresin hafifletilmesi, yumuşak doku iyileşmesine yardımcı olma ve vücudun canlandırılması için ortak, destekleyici bir katkı olarak kullanılabilir. Sadece rahatlatıcı olmanın ötesinde, “Terapötik Derin Doku Masajı” mükemmel bir sağlık çözümüdür.

Masajın faydaları çeşitlidir ve geniş kapsamlıdır. Birçok tedavi masaj programında artrit, bursit, bel fıtığı, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, sırt ağrısı ve çok daha fazlasını içeren birçok kronik durum için yararlı olduğu kanıtlanmıştır.

  • Kas spazmlarını, gerginliğini ve sertliğini gidermeye yardımcı olur. Gergin kasların ve burkulmuş bağların daha hızlı iyileşmesini sağlar. Ağrı ve şişmeyi azaltır; skar dokusunun (yara izinin) oluşumunu azaltır.
  • Kan dolaşımını iyileştirir ve lenf akışkanlarını hareket ettirir, tansiyonu dengeler.
  • Daha fazla eklem esnekliği ve hareket alanı, daha derin nefes alma kabiliyeti sağlar.
  • Cildin sağlığını ve beslenmesini geliştirir, duruş geliştirir, bağışıklık sistemini güçlendirir, kas-iskelet problemlerine yakalanma risklerini engeller.
  • Stresin hafifletilmesine ve rahatlamaya yardımcı olur. Gerilimle ilgili baş ağrısı ve göz yorgunluğunun etkilerini azaltır.

Genel sağlığınızı kontrol altında tutarken uzun vadede kaliteli bir yaşlanma sürecine zemin hazırlar.

Listing ID: 84558d8299766466

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.