Okmeydanı Masaj Mutlu Son

  • Listelenen: 2 Nisan 2017 12:04
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Okmeydanı Masaj Mutlu Son

Mutlu son masajı günümüzde rekabette kabul edilen bir bileşen olarak birçok mutlu son masajı yapan salonlar, eğitim ve sağlık sektöründe tanınmaktadır. Mutlu son masajı uygulamalarının temeli klasik İsveç masaj tekniklerine dayanır ve erkekler için ideal hale getirilen belirli özelliklere sahiptir. Vücuttaki kas ve tendonların hedeflenmesi atletik eğitimin anahtarıdır. Amerika’da 2010 yılında yapılan bir çalışmada, mukavemet eğitiminden önce ve sonra masaj yapan atletlerin, faaliyet sonrasında ağrıda belirgin bir düşüş yaşadıklarını belgelemiştir.

Esneklik, herhangi bir spor egzersizinin gerekli bir bileşeni ve bir parçadır. Özellikle sporcuya özgü geliştirilen bu masaj, aşırı derecede stres ve kullanım gören, çoğunlukla zorlamaya endeksli kaslara odaklanır. Kullanılan teknikler ile bir sporcu antrenman öncesi performansını artırabilir ve gerekli skor süresini azaltabilir, bu da antrenman sonrasında daha iyi ve daha yoğun bir eğitim seansına hazır olduğu anlamına gelir.

Mutlu Son Masajının Temel Unsurları

Mutlu son masajı yapan salonlar için birkaç temel unsur var. Bunların her birini daha iyi anlamak için, onları ayrı ayrı değerlendirmek gerekir.

  • Hareket ve Esneklik: Profesyonel ve üstün sporcular çoğunlukla aşırı eğitilir ve bu da kas sertliğine yol açar. Spor masajı aşırı gergin kasları rahatlatmaya yardımcı olur ve ek esneklik sağlar.
  • Rekabet Süresi: Egzersiz ve rekabet vücuda stres verir. Uygun tedbirler alınmazsa, bu durum yaralanmaya neden olacaktır. Spor masajları, vücudun bu stres ve yaralanmanın önlenmesi ile ilgilenmesine yardımcı olmak için idealdir.
  • Oksijen ve Besinler: Kaslara kan akışı, yeni doku oluşturmak için hayati önem taşır ve dayanıklılık artar. Masaj, ek oksijen ve besinler için kan akışını arttırır.
  • Atık Maddeler: Laktik ve ürik asitler egzersizin doğal yan ürünleridir. Her biri vücuttaki kan ve lenf akışı ile azaltılabilir ve bir spor masajı ile atık çıktısını artırabilir.
  • Psikolojik Faydalar: Sporla kaliteli bir masaj terapisi, masajın sadece fiziksel faydalarından daha fazlasını sağlar.

Ağrıyı Azaltır: Masaj, kan ve lenf sıvı akışını arttırarak yaralanma rehabilitasyon sürecini hızlandırır. Bir masaj ayrıca, elit atletik egzersizlerle yaygın olarak, spazmlardan ve kramplardan gelen ağrıya yardımcı olur.

Listing ID: 40658e0bce8334bf

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.