İstanbul’da Erotik ve Cinsel Masaj Keyfi

  • Listelenen: 5 Nisan 2017 16:25
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

İstanbul’da Erotik ve Cinsel Masaj Keyfi

Pek çok kişi ne yazık ki partneri ile cinsel anlamda uyum sağlayamıyor. Ama bunun çok küçük etki oranı ten uyumuyken büyük bir oranı ne yazık ki çiftlerin birbirini tam olarak tanımaması oluyor. Tam olarak tanıyamadığınız partnerinizi nasıl memnun edeceğinizi bilemiyorsanız o zaman bunu çözmenin de yolları karşınıza çıkıyor. Erotik ve cinsel masaj sayesinde cinsel anlamda partnerinizi tam olarak tanıyabiliyor, etkili şekilde birbirinize yaklaşabiliyorsunuz. Tabi ki nasıl yapılması gerektiğini, nasıl bir ortamda uygulanması gerektiğini de biliyor olmanız çok önemlidir. Çünkü yanlış uygulama bozuk olan cinsel hayatı daha da bozabiliyor.

Erotik Masaj Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle masaj yapan ve masaj yaptıran olarak iki kişi bulunuyor. Her ikisinin de rahat olması çok önemlidir. Asla bunu yaparsam nasıl düşünür, bundan keyif alır mı endişesi yaşamamanız gerekiyor. Aksi halde gergin ortamda rahatlamak mümkün olmayacaktır. Masaj yaptıracak olan kişinin ilk olarak ılık ve rahatlatıcı bir duş alması çok önemlidir. Hemen ardından da rahat bir yere uzanacaktır. Partneri ona masaj yaparken ilk etapta hiçbir şekilde cinsel bölgelerine ya da göğüslerine dokunamaz. Çünkü direkt olarak kişiyi etkileyeceği için kişinin ve partnerinin tanıma aşamasını zora sokacaktır. İkinci aşamada yani 15 dakikalık seans sonrasında bu sefer çiftlerin yer değiştirmesi gerekiyor. En son aşamada ise çiftler birbirlerinin tüm vücuduna dokunma hakkını elde ediyor ve bu da birbirlerini tanımaları için en iyi olan durum oluyor. Erotik ve cinsel masaj salonu sayesinde cinsel hayatınızın kolay şekilde toplandığını görebiliyorsunuz.

Erotik Masaj Ortamı Nasıl Olmalıdır?

İstanbul’da erotik ve cinsel masaj keyfi

Erotik masaj yapılacaksa yüz yüzü görmeli ama detaylarına inememelidir. Yani loş bir ortamın olması çok önemlidir. Bu rahatlamak adına sizlere yardımcı olacaktır. Yatılan bölgenin de yumuşak ama düz olması gerekecektir. Ev içerisinde sizden başka kimsenin olmaması ve o gün boyunca rahatsız edilmeyeceğinizden emin olmalısınız. Aromatik kokulara sahip olan masaj yağlarından yardım alabilirsiniz. Hoş ve sakin bir müziğin çalıyor olması daha rahat hareket etmenize yardımcı olur. Erotik ve cinsel masaj sizleri de memnun edecektir.

  

1856 total views, 2 today

  

Listing ID: 8758e4ef31a3918

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.